InterJAK szuka prawnika

Konkurs EURid: zarejestruj domenę .eu i wygraj piękną podróż

Off 21
Konkurs EURid: zarejestruj domenę .eu i wygraj piękną podróż
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Konkurs EURid: zarejestruj domenę .eu i wygraj piękną podróż

Swego czasu wyraziłem pogląd, że domena .eu nie dorówna popularnością domenom globalnym i wychodzi na to, że miałem rację. Aby podreperować nieco obroty, EURid ogłosił konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla wszystkich, którzy do 24 grudnia zarejestrują własną nazwę .eu.

Konkurs EURid-u

Zasady konkursu są następujące:

Należy między 25 listopada a 23 grudnia 2013 zarejestrować dowolną domenę z końcówką .eu
Następnie należy wejść na stronę http://christmas2013.eurid.eu/pl/, podać tam nazwę swojej domeny oraz odpowiedzieć na dwa pytania:

EURid jest najbardziej wielojęzycznym rejestrem w Europie. W ilu językach nasz rejestr prowadzi obsługę klienta? (podpowiedź InterJAK-a: wystarczy wejść na stronę eurid.eu i rozwinąć listwę wyboru języka, a następnie przeliczyć dostępne opcje)
Ile domen .eu będzie w sumie zarejestrowanych w portfolio EURidu do dnia 24 grudnia 2013 (00:00:00 CET)? (podpowiedź InterJAK-a: obecnie jest ich ponad 3,5 mln)

Na szczęśliwców, którzy zarejestrują domenę i prawidłowo odpowiedzą na oba pytania (w przypadku drugiego będzie się liczyła odpowiedź najbliższa poprawnej) czekają nagrody:

1. Tygodniowy pakiet „natural reset” dla dwóch osób z pełnym wyżywieniem, noclegami i transportem w obie strony do Saturnia SPA, Toskania (Włochy) w marcu 2014.
2. Pięciodniowy pakiet dla dwóch osób z pełnym wyżywieniem, noclegami i transportem w obie strony do znanego i luksusowego ośrodka w Algarve (Portugalia) w kwietniu 2014.
3. Weekend z pełnym wyżywieniem, noclegami dla dwóch osób i transportem w obie strony w lipcu 2014 do jednego z miast (według wyboru): Paryż, Londyn albo Praga.

Pozostaje jeszcze, oczywiście, pytanie: gdzie zarejestrować. Z mojej strony polecam Czytelnikom bardzo przyjazny dla użytkownika, automatyczny serwis Demon Domen. Aktualna cena rejestracji .eu wynosi w nim 22.95 zł + VAT.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Chcę oglądać twoje blogi, blogi, blogi, blogi, blogi…

    Chcę oglądać twoje blogi, blogi, blogi, blogi, blogi… Ten tytuł chodził mi po głowie już od jakiegoś czasu, a miał wprowadzać nieco inny tekst, niż ten, co poniżej. Ale czasem przypadek płata figle i zmienia blogerskie plany. Dzięki temu podreperuję zaniedbaną strasznie kategorię „Coś dla oka”. Czystym przypadkiem trafiłem bowiem w Internecie na film z…

  • Eksperyment „Antypost”, czyli: jak rozpuścić blogowego wirusa

    Eksperyment „Antypost”, czyli: jak rozpuścić blogowego wirusa Od czasu do czasu grupy blogerów, a zwłaszcza blogerek, dają się wciągać w zabawy, które nieodparcie przypominają szkolne trendy z dzieciństwa. Wtedy wystarczyło, by ktoś przyniósł np. „fifkę” i zaczął strzelać kulkami z plasteliny, a już następnego dnia robiło to pół szkoły. „Skoble” wystrzeliwane z procy? Tak samo….